Депутат від «Батьківщини» допоміг багатодітній родині

За сприяння депутата фракції «Батьківщина» у Полтавській обласній раді Андрія Сімонова, багатодітній родині з Пирятинського району придбали житло.

Про це інформує пресслужба обласного партійного осередку.

За словами Андрія Сімонова, родина  Іванютенок із села Харківці виховує чотирьох малюків-дошкільнят, при цьому сім’я досі змушена була поневірятися орендованими квартирами.

«Вирішити проблему місцева рада   намагалася протягом тривалого часу, однак виділених із місцевого бюджету 25 тис. грн. виявилося недостатньо, аби придбати та документально оформити площу , тому я й надав власні кошти у сумі 17 тис. грн., яких не вистачало, і тепер діти нарешті мають  комфортні умови для проживання», – каже партієць.

За словами «батьківщинівця», зазвичай він допомагає фінансово жителям району у лікуванні, навчанні, ремонті шкільних та дошкільних навчальних закладів, однак тут ситуація особлива, тому й відгукнувся.

Багатодітна мама Ольга Іванютенко щиро подякувала депутату за допомогу, за те, що сімя тепер має свій дім.

Андрій Сімонов запевнив земляків, що робитиме все можливе, аби якомога більше багатодітних родин Пирятинщини відчували підтримку громад і могли отримати житло за бюджетні кошти.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова