Депутат від «Батьківщини» добився ремонту об’їзної дороги

Депутат Очаківської міської ради від ВО «Батьківщина» Євген Кадочніков звернувся до Куцурубської ОТГ , до головного управління Держпродспоживслужби з вимогою відремонтувати трасу, якою перевозять худобу до порту «Очаків».

Як повідомляє пресслужба Миколаївської обласної парторганізації, політик зазначив, що до нього, як до депутата, звернулися мешканці вулиць Бузька, Степова та Ольвійська, обурюючись на те, що поруч з їхніми будинками проходять дороги Т-15-13 та Т-15-07, якими рухаються спеціальні фури для перевезення худоби. Окрім того, що вантажівки вщент розбили дорогу, мешканці страждають від нестерпного смороду.

«Я звернувся з вимогою змінити маршрут руху цього транспорту та відремонтувати розбиту дорогу. Місцева влада та адміністрація порту «Очаків» відреагувала на листи. Силами порту виконано ремонт під’їзної дороги, що проходить територією Куцурубської територіальної об’єднаної громади. Узгодження схеми руху дорогою, що примикає до Т-15-13 та Т-15-07, направлено до Служби автомобільних доріг у Миколаївській області», – зазначив депутат Очаківської міської ради Євген Кадочніков.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова