Депутат Сумської облради від «Батьківщини» привітала ветеранів Краснопільщини

Депутат Сумської обласної ради від ВО «Батьківщина» Катерина Приходько у День Перемоги привітала ветеранів Другої світової війни.

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного партосередку, у Краснопільському районі Сумщини залишилося лише 15 ветеранів Вітчизняної війни. Катерина Приходько особисто привітала кожного з них та поспілкувалася з ними у родинному колі.


У кожного учасника бойових дій своя доля і свій пройдений воєнний шлях. Медична сестра Кулик Зоя у роки війни працювала в інтернаціональному госпіталі – ходила у розвідку та рятувала життя солдатів на фронті. Кулеметник Іван Придатко у часи війни звільняв Прибалтику, був солдатом Прибалтійського фронту. Льотчик Олександр Бондар боронив рідну землю із 16 років. Все своє життя пропрацював на цегельному заводі на Сумщині, а сьогодні в 91 рік самотнім доживає свій вік. Ганна Жогло з власної ініціативи після 10 класу пішла до воєнкомату. Працювала на Харківському військовому полігоні, боронила кордони на Західному українському фронті (станція ЧОП). На війні тяжко захворіла та була демобілізована.

Катерина Приходько приділила увагу кожному ветерану, пообіцяла посприяти у вирішенні нагальних проблем.

«Як депутат обласної ради намагаюся не лише у свята допомагати нашим ветеранам. Підтримую постійний зв’язок з ветеранськими громадськими організаціями. У День Перемоги привітала кожного, впевнена, що це мій громадянський обов’язок. Живу під девізом «Поки жива – творитиму добро», – зазначила Катерина Приходько.

З нагоди свята ветерани отримали продуктові набори, квіти й подяку за велику перемогу.

Нагадаємо, що Катерина Приходько обрана депутатом Сумської обласної ради у 2015 році. Опікується мешканцями Сумського, Краснопільського, Білопільського районів області та Зарічного району міста Суми.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова