Депутат Ірпінської міськради допомагає з ремонтом будинків людям похилого віку

Депутат Ірпінської міськради Артем Гурін закликав усіх охочих долучитися до ремонту покрівлі у будинку старенької бабусі.

Ця ідея досить швидко знайшла однодумців – відгукнулося одразу 5 людей. Спочатку відремонтували дах одній бабусі, а потім разом із колегою-депутатом допомогли ще одній. Таким чином, це перетворилося на своєрідний рух допомоги літнім людям.

«300 гривень клейка лента, один помічник і дах старенької бабусі відремонтований. Вона отримала можливість дожити до осені, можливо, навіть і пережити зиму, без протікань. В неї протікав дах через невеликі отвори і затоплював коробки проводки», – розповів депутат. 

Артем Гурін запропонував усім по можливості допомагати своїм стареньким сусідам, адже це не потребує значних фінансових навантажень, потрібно лише бажання і вільний час. 

«Озирніться навколо, я переконаний, знайдуться старенькі, яким дуже потрібна ваша допомога. Не гайте часу, не чекайте допомоги від влади, а робіть уже. Осінь близько, а без нашої допомоги дідусі і бабусі не впораються», – закликав він.

Все буде Україна 🇺🇦

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова