Депутат-«батьківщинівець» забезпечує роботою вінниччан

Депутат Немирівської об’єднаної громади від ВО «Батьківщина» Євген Черепанов розчистив 20 гектарів чагарників, які засадив чорницею, ожиною, лохиною, полуницею і малиною.

Угіддя розташовані в селі Стрільчинці Немирівського району. Більше 60 людей, які приїздять із тамтешніх сіл, збирають урожай.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації, на роботу люди приїжджають з усього району. Працівники задоволені умовами праці, кажуть, що отримують хорошу платню, особливо під час відпусток.

«За день людина може зібрати, наприклад, 10 кілограмів лохини – це 100 гривень, інша може зібрати 25 кілограмів і заробить 250 гривень», –розповідає «батьківщинівець» Євген Черепанов.

Сільський голова Петро Шлапак вважає, що такі невеличкі підприємства – це справжній порятунок для маленьких сіл і тих, що вимирають, адже раніше у Стрільчинцях не було роботи, люди виїжджали в міста та за кордон.

Євген Черепанов упевнений, що в такий спосіб можна запобігти масовим виїздам українців за кордон і відродити українське село.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова