Депутат-«батьківщинівець» з Кропивницького отримав нагороду

Громадська організація «Асоціація політичних наук» відзначила грамотами тих, хто впродовж нинішнього року сприяв впровадженню найкращих практик відкритості та підзвітності влади в області та обласному центрі. Серед нагороджених – голова фракції «Батьківщина» у міській раді Кропивницького Олександр Цертій.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної партійної організації.

«Чесно виконувати свою роботу, бути відкритими до людей, які нас обрали – це обов’язок представників усіх гілок влади. Прикро, що такі відзнаки отримали не всі», – сказав Олександр Цертій.

За словами «батьківщинівця», він робить все можливе, аби мешканці Кропивницького знали, куди спрямовуються бюджетні кошти та могли впливати на визначення проблем, що потребують першочергового фінансування.

З 1-го березня було проаналізовано більше 1000 проектів рішень міської ради Кропивницького, написано понад десяток скарг до уповноваженого, проведено ряд зустрічей з депутатами та виступів на сесійних засіданнях.

За словами активістів, найгірше до співпраці долучалася міська рада Кропивницького – обіцянок було багато, зокрема публічних, а дій мало.

Громадська організація «Асоціація політичних наук» відзначила тих, хто своєю працею сприяє викриттю фактів корупції.

З міської ради Кропивницького нагороджено грамотами міських депутатів Олександра Цертія (ВО «Батьківщина»), Володимира Смірнова («Самопоміч»), Валентину Яремчук, Андрія Паливоду та Любов Бочкову.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова