Депутат-«батьківщинівець» взяв участь у нараді з організації територіальної оборони

Депутат фракції ВО «Батьківщина» Хмельницької райради Валерій Лесков взяв участь у нараді з головами територіальних громад Хмельницького району щодо оперативної мобілізації сил і засобів для захисту та оборони важливих об’єктів соціальної інфраструктури району.

Політик наголосив на готовності до надзвичайних ситуацій не лише військових, а й цивільного населення. Полковник ЗСУ, учасник АТО/ООС, керуючись власним бойовим досвідом, надав змістовні рекомендації.

«Ми маємо серйозно поставитись до підготовки спротиву військовій агресії Росії та продумати багато питань, що стосуються жителів громад. Яку інформацію має мати голова громади? Це дані про людей, які мають зброю, зокрема мисливців; громадян, які мають медичну освіту і володіють навичками тактичної медицини; список важливих підприємств та об’єктів критичної інфраструктури», – наголосив Валерій Лесков.

Він зауважив, що керівники громад мають врахувати всі деталі: першочергове укриття соціально незахищених верств населення в бомбосховищах, забезпечення продовольством, водо- та електропостачанням, зв’язком. Наразі головним є інформування населення та розроблення пам’ятки алгоритму дій кожного жителя громади.

Нагадаємо, положення закону «Про основи національного спротиву» вступили в дію 1 січня цього року. Закон передбачає можливість створювати добровольчі формування територіальних громад.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова