Депутат-«батьківщинівець» привітав громаду з днем селища

Депутат Хмельницької обласної ради  (фракція «Батьківщина») Михайло Бойко  взяв участь у святкових заходах з нагоди дня селища Нова Ушиця.

Вперше  населений пункт  згадується в середині XV століття. У 1702–1703 роках  Нова Ушиця (на той час – Літнівці) отримала привілей на магдебурзьке право. Сьогодні тут мешкає понад чотири тисячі  громадян. Внаслідок децентралізації невелике селище стало центром великої громади, котра нараховує понад п’ять десятків сіл.

«Щоб утримувати  об’єкти соціальної інфраструктури, заклади освіти  та охорони здоров’я,   мешканці  віддаленої громади багато і сумлінно працюють. І я щиро дякую кожному із вас за активну громадську позицію і  особистий внесок у  добробут свого  краю», – сказав  депутат-«батьківщинівець» на урочистих заходах.  Він побажав  успіхів у  здійсненні  планів на благо розвитку громади та наголосив, що депутати фракції ВО «Батьківщина» у Хмельницькій обласній раді завжди готові допомогти у вирішенні проблем ОТГ.

Принагідно Михайло Бойко вручив грамоти та цінні подарунки від обласної організації ВО «Батьківщина»  двом мешканцям громади і побажав усім новоушивчанам  добробуту і  процвітання.

  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова