Депутат-«батьківщинівець» Полтавської облради відзвітував про роботу за рік

Депутат Полтавської обласної ради, заступник голови фракції «Батьківщина» Андрій Сімонов відзвітував перед виборцями Пирятинського району про свою роботу за 2017 рік.

Про це повідомляє прес-служба Полтавського обласного партійного осередку.

Сымонов1За словами Андрія Сімонова, 2017 рік був надзвичайно успішним, адже за цей період вдалося втілити в життя багато важливих проектів, спрямованих на розвиток соціальної сфери Пирятинщини.

«Реалізували декілька ключових проектів. Один із найважливіших – ремонт автошляхів по району. На цю справу вдалося спрямувати у загальному підсумку 1,7 млн гривень», – сказав депутат-«батьківщинівець».

Андрій Сімонов поінформував, що за ці кошти ремонтники впорядкували ділянки доріг у селах Вікторія, Малютинці на території Харківецької та Сасинівської сільських рад.

Депутат зазначив, що вагомим підсумком роботи за рік є будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям у Березовій Рудці, що розпочалося за його підтримки.

Андрій Сімонов розповів, що загалом із Фонду розвитку територій області, створеного на Полтавщині з ініціативи «Батьківщини», на розвиток населених пунктів Пирятинщини було виділено понад 4 млн гривень.

«Батьківщинівець» подякував за співпрацю депутатам місцевих рад Пирятинського району та висловив сподівання, що наступний рік буде також багатим на корисні й добрі справи для громади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова