Депутат-«батьківщинівець» на Хмельниччині відзвітував про роботу

З ініціативи депутата-«батьківщинівця» Нетішинської міської ради від ВО «Батьківщина» Юрія Максичука відбулися збори громадян.

Як повідомляє прес-служба Хмельницького партосередку, на зібрання запросили міського голову Олександра Супрунюка. Разом із мером депутат-«батьківщинівець» розповів громаді про стан справ у місті енергетиків.

Представники міської влади інформували містян про виконану роботу: відремонтовано Будинок культури та систему опалення; закуплене тверде паливо на опалювальний сезон; встановлено два дитячих ігрових майданчика, а в перспективі – ще три; завершено другу чергу водогону КП «Благоустрій»; придбаний КрАЗ для снігоочищення та посипання доріг у зимовий період; закуплено додаткове обладнання для снігоприбирання; створено комунальне підприємство «Комфорт», що займатиметься пляжем, парками, лісом та рекреаційними зонами міста.

«Нарешті місцеве самоврядування повернулося обличчям до старої частини міста Нетішин», – зазначив Юрій Максимчук.

У містян було чимало запитань про подальші плани міської влади. Мешканці Нетішина подякували депутату-«батьківщинівцю» міської ради, очільнику місцевого партосередку «Батьківщини» Сергію Вознюку за придбання за власні кошти платформи для будівництва містка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова