Депутат-«батьківщинівець» Київради допоміг провести фестиваль

Депутат Київради від «Батьківщини» Володимир Старовойт разом із волонтерами соціального центру «Перспектива-Оболонь» допоміг провести фестиваль «Перемагай себе», що відбувся в селі Лютіж на Київщині.

Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», другий рік поспіль Володимир Старовойт разом із колегами підтримує й бере активну участь у проведенні фестивалю, який щорічно організовує лютізький реабілітаційний центр для людей з інвалідністю.

24302270_981630535319190_7874451377843080900_o
«За статистикою в Україні проживає майже три мільйони людей з інвалідністю, більшість з яких практично виключені з повноцінного життя суспільства. Дехто не має можливості вийти за межі чотирьох стін, залишаючись у соціальній ізоляції. Переконаний, шлях до Європи лежить, зокрема, через пандуси, безбар’єрне пересування та доступність освіти й роботи для людей з обмеженими можливостями», – сказав Володимир Старовойт.

Подяка центру реабілітацій03 (1)
«Батьківщинівець» подякував Всеукраїнському центру професійної реабілітації людей з інвалідністю селища Лютіж за підтримку від імені очільника столичної «Батьківщини» Володимира Бондаренка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова