Депутат-«батьківщинівець» допоміг бійцеві АТО

Депутат від «Батьківщини» у Старосинявській районній раді, що на Хмельниччині, Микола Маліновський допоміг учаснику АТО отримати встановлену законом групу інвалідності.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької обласної парторганізації, до громадської приймальні ВО «Батьківщина» Старосинявського району звернувся учасник бойових дій Володимир Яблонський, який був двічі поранений. Після першого поранення він повернувся на передову, після другого важкого поранення його госпіталізували та визнали інвалідом.

«З оформленням групи інвалідності почалися незрозумілі затягування. Як може ходити по всіх інстанціях людина, яка отримала два поранення? Про які зволікання можна говорити, коли йдеться про захисника України?» – обурюється «батьківщинівець» Микола Маліновський.

Депутат районної ради негайно звернувся до Київського міського центру медико-соціальної експертизи з вимогою встановити справедливість і надати бійцю групу інвалідності.

22 червня надійшло повідомлення про надання Володимиру Яблонському другої групи інвалідності. Відповідні матеріали направлено до Пенсійного фонду.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова