Депутат «Батьківщини» Одещини привіз допомогу воїнам на Донеччину

Депутат Таїровської громади Одещини, «батьківщинівець» Дмитро Кривий та його Благодійний фонд «РАЗОМ» відвідали наших захисників на Донецькому напрямку та привезли воїнам допомогу.

Як розповів Дмитро Кривий, відвідали 22 окрему бригаду, привітали їх за успіхи під Кліщіївкою на південних околицях Бахмута та передали маскувальну сітку для раніше переданої нами їм спецтехніки (багатофункціональний екскаватор JCB). «Привезли хлопцям пристрій нічного бачення, бінокль, ліки та бальзами, окопні свічки, антисептичні засоби та засоби гігієни, консервовані продукти харчування та солодощі».

Наступним пунктом був Краматорськ, місце розстрілу рашистами евакуаційного потягу із 56 цивільними жертвами у тому числі й дітьми, де благодійники передали хлопцям з танкового батальйону 56 Маріупольської бригади ковдри та спальні мішки.

«Останнім пунктом був Слов’янськ, скандальне містечко де терорист Гіркін в обнімку з директором школи зрадницею Нелею Штепою починали свій шлях на Донецьк ще у 2014 році. Там передали відремонтований двигун з заміною турбіни на автомобіль захисників з підрозділу Нацгвардії. Від імені наших захисників велика вдячність всім нашим партнерам, хто прийняв участь у формування цієї допомоги», – розповів Дмитро Кривий.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова