Денис Москаль: Утилізація шин має відбуватися без шкоди для здоров’я киян та довкілля

Спалювання автомобільної гуми завдає величезної шкоди довкіллю та здоров’ю людей, адже при їх горінні виділяються токсичні речовини, зокрема діоксини.

Про це заявив керівник депутатської фракції «Батьківщина» в Київраді, голова постійної комісії міської ради з питань екологічної  політики Денис Москаль, передає пресслужба партійного осередку.

«Наразі існує чимало способів безпечної утилізації автомобільних шин. Їх можна переробити у спеціальні гранули, які використовують для виготовлення залізничних шпал, покриття для спортивних майданчиків, під час будівництва доріг. Окрім того, при переробці покришок методом піролізу виготовляють пічне паливо», – розповів Денис Москаль.

За словами політика, мешканці часто використовують покришки для огородження зеленої зони чи клумби біля будинку. Таке використання автомобільної гуми є шкідливим для довкілля. Адже під дією атмосферних опадів і ґрунтових вод зі старих шин вимиваються шкідливі сполуки.

У Києві продовжується збір, складування та відправка на переробку старих шин, які громадяни використовували на газонах. Покришки замінять на декоративні, екологічно чисті огорожі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова