Денис Москаль та депутати Київради побували з робочим візитом у Швейцарії

Голова фракції «Батьківщина» в Київраді Денис Москаль з депутатами зустрілися з мером міста Берн, віце-президентом Асоціації середніх та малих підприємств Алеком фон Граффенрідо.

Як повідомляє пресслужба столичної «Батьківщини», українські політики відвідали ключові інфраструктурні підприємства – сміттєпереробний завод EWB, центр утилізації відходів, водоочисні споруди та станцію водопостачання міста.

Голова постійної комісії з питань екологічної політики Денис Москаль зазначив, що важливо брати до уваги ефективні та інноваційні практики європейських колег задля покращення екологічної ситуації Києва.

«Берн показав нам високі стандарти в екологічному поводженні з відходами. Загалом, у Швейцарії циркулює постійна переробка побутових відходів. Завдяки цьому будинки 25% населення Берну опалюються завдяки потужностям інноваційного та високотехнологічного сміттєпереробного заводу. Він працює цілодобово, переробляючи 650 тонн сміття щодня з метою забезпечення потреб мешканців в електроенергії та газі. Тож ми прагнемо, щоб подібні ініціативи з вторинної переробки та культури сортування сміття активно впроваджувались на теренах Києва задля сприяння покращенню екологічної ситуації міста», – наголосив політик.

Денис Москаль додав, що важливо формувати екологічну свідомість населення, щоб спільними зусиллями подолати світову екологічну кризу.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова