Денис Москаль: Працюємо над тим, аби тарифи залишилися незмінними

Запаси газу та мазуту для забезпечення безперебійного тепло- і електропостачання в Києві – недостатні. Київ потребує додатково 4 млрд гривень для компенсації різниці в тарифах.

Ці кошти не передбачені бюджетом і знайти їх буде важко.

Кризова ситуація з теплопостачанням у столиці стала темою обговорення між політиками та експертами. Для цього на ТЕЦ-5 зібрались представники керівництва Києва, народні та міські депутати, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, передає пресслужба столичного партійного осередку.

Зокрема, очільник фракції «Батьківщина» в Київській міський раді Денис Москаль заявив: «Відповідно до меморандуму між центральною і міською владою, ми не можемо піднімати тарифи. Фракція «Батьківщина» в парламенті та міській раді послідовно відстоюють збереження тарифів, особливо зараз, під час пандемії, коли кияни й так у складному становищі».

Політик зауважив, що шляхи вирішення питань щодо збереження рівня тарифів в енергетиці, в більшій мірі знаходиться в площині парламенту та уряду.

«Ми, як депутати Київської міської ради, зі свого боку також робитимемо все можливе на рівні міста, аби кияни залишилися з теплом. Щоб страшні 1990-і роки, коли діяли віялові відключення електричної енергії, не повторились», – сказав депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова