Денис Москаль переймається питанням продажу фармакологічних засобів неповнолітнім особам

Голова фракції «Батьківщина» в Київраді Денис Москаль в ефірі програми «Погоджувальна рада» на телеканалі «Київ» акцентував увагу на випадках підліткових самогубств у столиці.

 Про це повідомляє пресслужба столичного партосередку.

«Наші діти – це наше майбутнє. Те, що в Києві відбуваються підліткові самогубства – це жах. Ми підніматимемо питання в Київраді щодо контролю продажу фармакологічних засобів неповнолітнім особам, а також роз’яснювальних робіт в закладах освіти та в сім’ях з дітьми, зокрема про негативний вплив соціальних мереж і деяких комп‘юторних ігор на життя дітей», – сказав політик.

Депутат зазначив, що сьогодні обмежити доступ дітей до інтернету неможливо, тому основна діяльність має бути просвітницькою.

«Ми будемо закликати Департамент освіти і науки звернути на це увагу і, за необхідності, виділимо додаткові кошти для того, аби дітям і батькам доносили ступінь небезпеки подібних речей», – додав Денис Москаль.

Нагадаємо, що за останній місяць у Києві та області почастішали смертельні випадки серед неповнолітніх осіб. Причини смерті встановлює поліція, проте родичі і близькі загиблих припускають, що смерть пов’язана з групами в соцмережах, які спонукають до самогубств.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова