Денис Москаль: Ми послідовно добиваємось адекватних комунальних тарифів у Києві

Фракція «Батьківщина» у Київраді виступає за адекватні тарифи у столиці, які не повинні перевищувати 30 відсотків від споживчого кошика громадян.

На цьому наголосив голова фракції «Батьківщина» в Київраді Денис Москаль в ефірі програми «Погоджувальна рада» на телеканалі «Київ», повідомляє пресслужба столичного партосередку.

«Хочу подякувати колегам-депутатам, бо практично кожна політична сила в Київраді представила подібні проєкти рішень щодо тарифної політики у столиці, що свідчить про актуальність цього питання.

На жаль, Київська міська рада не має повноважень для того, аби врегулювати тарифи. Партія «Батьківщина» переконана: українці повинні отримувати газ за його собівартістю. Це рішення треба привести в дію, тоді будуть зовсім інші тарифи», – зауважив Денис Москаль.

Нагадаємо, 11 лютого Київрада ухвалила звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабміну щодо необхідності збільшення видатків та субсидій для оплати житлово-комунальних послуг у Державному бюджеті України на 2021 рік через підвищення тарифів на енергоносії.

Депутати наголошують, що уряд та Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики та житлово-комунальних послуг, «ухвалили низку невмотивованих рішень, які призведуть до значного підвищення вартості газу та електроенергії для населення».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова