Денис Москаль: Екологічна комісія Київради не має достатньо механізмів для вирішення екопроблем столиці

Екологічна комісія та Управління екології не мають повноважень впливати на вирішення питань, які стосуються відходів водопостачання. Це компетенція комісії з питань житлово-комунального господарства.

Таку позицію в ефірі телеканалу «Суспільне.Київ» висловив голова фракції «Батьківщина» в Київраді, очільник постійної комісії з питань екологічної політики Денис Москаль, повідомляє пресслужба столичного партійного осередку.

За словами політика, система управління проблемами екології в Києві, на відміну від областей, набагато гірша. Механізмів впливу постійна комісія з питань екологічної політики має небагато.

«Зараз постійна комісія з екологічної політики має в підпорядкуванні два комунальних підприємства – це «Плесо», яке займається водними об’єктами, і «Київзеленбуд», який займається зеленим господарством. Найгостріші питання, – це поводження з відходами, викиди, вода. Наразі ці підприємства знаходяться у підпорядкуванні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства і відповідного департаменту», – резюмував Денис Москаль.

Політик додав, що на екологічну галузь передбачено «в рази менше фінансування, аніж необхідно для вирішення екологічних проблем у Києві».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова