Денис Москаль: Безбалансові території Києва необхідно прийняти у комунальну власність

Голова фракції «Батьківщина» в Київраді Денис Москаль наголошує на впровадженні комплексу заходів з прибирання снігу на вулицях Києва.

Про це політик заявив в ефірі програми «Погоджувальна рада» на телеканалі «Київ», – повідомляє пресслужба столичного партосередку.

«Загалом комунальні служби Києва достойно справилися з прибиранням снігу на вулицях. Однак, негода оголила проблему з прибиранням безбалансових територій, пішохідних зон. На жаль, Київ залишається містом для машин, а не для пішоходів. Дороги у столиці прибираються на належному рівні, залишаючи пішохідні зони «на закуску». Ці пріоритети потрібно змінювати, надаючи перевагу комфорту киян», – зазначив «батьківщинівець».

Політик наголосив, що фракція «Батьківщина» у Київраді активно виступає за прийняття в комунальну власність безбалансових територій.

«Потрібно наводити лад із безбалансовими дорогами, які ніхто не прибирає, а люди стають заручниками цієї ситуації. У Києві достатньо техніки, яку треба спеціалізовано утримувати цілий рік, аби вона відпрацювала тиждень чи місяць. Необхідно залучати до робіт комерційні організації, які мають відповідну техніку. У такий спосіб можна заощаджувати кошти міського бюджету», –  казав Денис Москаль

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова