Делегація Республіки Польща відвідала Шабо та Аккерман

В рамках чотириденного візиту до Одещини, делегація з Польщі, разом із першим заступником голови облради Олегом Радковським взяла участь у конференції з розгляду проблемних питань виноградарсько-виноробної галузі України в Центрі культури вина «Шабо».

Захід відкрив Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький. Присутні: перший заступник Міністра аграрної політики Тарас Висоцький, Президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім та представники виноробних підприємств та асоціацій.

Обмін досвідом з польськими колегами та обговорення проблемних питань галузі дозволили по завершенню заходу напрацювати напрямки взаємодії між регіонами та сформулювати чітке бачення змін до Законів України, задля покращення стану виноградарства та виноробства в Україні.

Окрім того, Маршалок Ольгєрд Геблєвіч наголосив на важливості демонополізації ринків в Україні та більш широкого виходу український виноробів на ринки Польщі та усього Європейського союзу.

Також пан Ольгєрд Геблєвіч з колегами відвідали Аккерманську фортецю у місті Білгород-Дністровський.

За словами першого заступника голови Одеської облради Олега Радковского, упродовж двох насичених днів візиту польських колег, вдалось не тільки показати кращі культурні та мистецькі перлини Одеської області, а й намітити плани співпраці між Одеською областю та Західнопоморським воєводством Польщі на два-три роки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова