Чудові квіти від «Батьківщини»

У День вишиванки мешканцям територіального центру у місті Володимирі передали саджанці квітів, придбані за кошти депутата обласної ради Віктора Олійника та заступника голови обласної парторганізації Зої Шумейко.

Частиною саджанців із мешканцями центру люб’язно поділилася депутатка Володимирської міської ради від «Батьківщини» Олена Жуйвода, яка вирощує їх на поверхах, а потім охоче ділиться з друзями.

Організатори святкового квіткового дійства подякували за посильну допомогу підприємцю Наталії  Задерій, яка зробила знижку при купівлі. А ще – Ілоні Велимчаниці, яка завжди охоче допомагає у всіх благодійних справах. Активно допомагала у проведені свята керівниця центру Тетяна Чигрин та її працівники.

«Це лише початок нашого «квіткового» спільного проєкту з працівниками центру для одиноких та непрацездатних осіб, бо маючи підтримку своїх друзів, незабаром мешканці милуватимуться квітниками та відчуватимуть квітковий аромат, який, можливо,  нагадуватиме їм про домівку, а можливо, нагадає і про нас,  чужих, проте з роками вже рідних для них  людей», – підсумувала Олена Жуйвода.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова