Чернівецький «батьківщинівець» подарував рюкзаки трьом сотням дітей

Голова Чернівецької міської парторганізації ВО «Батьківщина» Олександр Пуршага відгукнувся на потреби трьохсот дітей-учасників благодійного проекту «Буковинська мрія» і подарував їм чудові рюкзаки.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку ВО «Батьківщина», Всеукраїнський благодійний фестиваль «Буковинська мрія» відбувається вже протягом 11 років і спрямований на втілення мрій вихованців дитячих притулків, дітей, позбавлених батьківської опіки, сиріт та дітей з інвалідністю.

Щороку півтори тисячі дітлахів готують листи-мрії, де описують свої найпотаємніші бажання, а дорослі можуть стати добрими чарівниками та втілити ці мрії у життя. Олександр Пуршага долучається до проекту вже кілька років поспіль, але так масштабно – вперше. За це йому подякувала президент благодійного фонду «Я майбутнє України» Марта Левченко.

«Найменше, про що думаєш у цьому випадку, – це фінансова вартість дитячої мрії, – каже Олександр Пуршага. – Головне, що стається після того, як втілиш чиюсь мрію, – це те, що дитина попри все, що їй довелося пережити, починає вірити в диво, в існування добра, врешті-решт, – у себе!»

Мрії кожного з півтори тисячі дітей будуть втілені 5 червня в готельно-туристичному комплексі «Мигово», а сотні дітей з найважчими життєвими обставинами відпочинуть у гірському таборі упродовж 10 днів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова