Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» влаштували святковий обід у лікарні

Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» до Дня незалежності України відвідали військових, котрі перебувають на реабілітації в 15-му відділенні облпсихлікарні.

Як повідомляє прес-служба обласного артосередку ВО «Батьківщина», обіди для бійців доставили ще гарячими завдяки сприянню бару «Панацея», який традиційно надає свою кухню для приготування смаколиків.

1

«Для 18-ти учасників АТО, які зараз лікуються у відділенні, ми приготували домашні голубці, соління (малосольні огірки, помідори, капусту), наготували домашнього квасу, купили води, фруктів – яблук, динь, кавунів, – розповідає депутат Чернівецької міськради від «Батьківщини» Роман Гаїна. – М’ясо для приготування нам жертвують підприємці й працівники м’ясо-молочного павільйону на Калинівському ринку, за що ми їм дуже вдячні. А свіжу випічку – пиріжки й завиванці з повидлом, маком, халвою – забезпечив мій колега по міській раді, депутат-«батьківщинівець» Артур Мунтян».

Окрім цього, уже першого робочого дня після свят «Волонтери за Батьківщину» завантажили автівку, яку повів на Схід священик-волонтер отець Василь Гасинець: 6 відер вареників, голубці, підчеревину, малосольні огірочки, помідори, капусту. 1600 грн переказали в Лисичанськ для закупівлі питної води, придбали нові колеса для автівки, яка «воює» в АТО разом із бійцями.

Нині триває підготовка до нової відправки необхідної допомоги на Схід.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова