Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» відправили на передову благодійну допомогу

Черговий вантаж домашніх смаколиків підготували для українських бійців чернівецькі «Волонтери за Батьківщину».

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина», 26 лютого свіжі домашні харчі відправили захисникам Вітчизни на передову, а також відвезли гарячий обід до відділення кризових станів обласної психлікарні, де кілька десятків бійців отримують лікування і проходять реабілітацію.

Волонтери приготували страви із продуктів, які закупили самі та які надали їм парафіяни греко-католицького храму Св. Антонія та Різдва Пресвятої Богородиці. На Схід вантаж повіз відомий волонтер, священик цього храму о. Василь Гасинець.

Волонтерки-«батьківщинівки» приготували у відкритому для доброчинних справ кафе «Панацея» 10 відер олів’є, а партійна активістка Дана Боянецька накрутила у своєму кафе в Садгорі 15 відер голубців. Також передали яблука, підчеревину, багато домашньої випічки.

«Пацієнти відділення кризових станів сьогодні мали по-домашньому смачний обід, адже, окрім макаронів з ситною м’ясною підливою, волонтери привезли запашних домашніх калачів, які поприносили віряни до церкви», – каже «батьківщинівка» Лідія Гаїна.

«Волонтери за Батьківщину» щотижня відправляють на Схід благодійні вантажі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова