Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» зібрали кошти для бійців АТО

Чернівецькі «Волонтери за Батьківщину» упродовж дводенного святкування Дня міста зібрали для бійців АТО понад 17 тис. 400 грн і 10 євро.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина», кошти збирали, продаючи смаколики, співаючи пісень і розмістивши на ярмарку благодійні скриньки.

2
Волонтери розповіли, що до Дня міста вони готуються завчасно – закуповують продукти, шукають цікаві рецепти, розподіляють обов’язки. З особливою відповідальністю підходять до виготовлення солодощів, аби вранці продавати лише найсвіжіше. Мешканці міста молилися за наших вояків та співали українські пісні – повстанські, пісні Майдану. Найбільшим успіхом користувалися «Червона рута» і Гімн України, які на прохання гостей свята волонтери разом із учасниками церковного хору греко-католицького храму Святого Антонія виконували по кілька разів.

1 (1)

«Отак співаємо, молимося за наших воїнів у святковий день і працюємо, аби заробити для них гроші. Молитися і співати – це дуже добре, але без праці нічого на цій землі не буде!» – сказала волонтерка Лідія Гаїна.

За словами організатора «Волонтерів за Батьківщину», депутата-«батьківщинівця» Чернівецької міськради Романа Гаїни, на зібрані кошти закуплять необхідні для бійців речі – зимовий одяг, буржуйки, генератори, гумові чоботи. Вантаж планують доставити на передову одразу після Покрови. Частину (5200 грн) вже передали священику-волонтеру отцю Василю Гасинцю, який везе гуманітарний вантаж найближчої неділі. Для цієї поїздки волонтери також готуватимуть свіжі харчі.

Свіжоприготовлену їжу, солодощі, фрукти й одяг волонтери також передадуть бійцям, які перебувають на реабілітації у кризовому центрі обласної лікарні. До них із гостинцями навідуються щотижня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова