Чернівецька облрада підтримала ініціативу «батьківщинівців» продовжити мораторій на продаж землі

У четвер депутати Чернівецької облради підтримали ініціативу «Батьківщини» і ухвалили звернення до керівництва держави щодо продовження мораторію на продаж сільгоспземель.

Як повідомляє прес-служба Чернівецького обласного партосередку, пропозицію «Батьківщини» підтримали 45 депутатів із 52-х присутніх.

«1 січня 2018 року закінчується мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. Фактично розпочнеться торгівля останнім і найціннішим ресурсом, що залишається поки що у власності нашого народу, – найродючішими у світі українськими чорноземами!» – йдеться у зверненні.

Можновладцям нагадали, що «жодні аргументи не можуть замаскувати справжніх намірів поборників «ринку землі» скупити за безцінь родючі чорноземи та перетворити селян на кріпаків».

Депутати вимагають у керівництва держави вжити необхідних заходів для недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, не допустити створення механізмів, що дозволятимуть торгувати землею в обхід мораторію, продовжити на 10 років мораторій на продаж земель, розробити практичні механізми стимулювання і розвитку фермерського господарства, малого і середнього бізнесу в аграрній сфері.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова