Чернівецька міськрада закликала керівництво України продовжити мораторій на продаж землі

7 грудня на сесії Чернівецької міської ради депутати 28-ма голосами підтримали звернення до керівництва держави із закликом продовжити мораторій на продаж сільгоспземель.

Як повідомляє прес-служба обласного партійного осередку, пропозицію ухвалити таке звернення вніс голова фракції ВО «Батьківщина» в міськраді Олександр Пуршага.

«Зацікавлені особи називають вільний продаж землі сільгосппризначення ознакою прихильності до «ринкових цінностей» та до «права селян розпоряджатися власним майном». Насправді ж ідеться про скупку землі за безцінь та перетворення селян на кріпаків», – зазначається у зверненні.

Чернівецька міськрада вимагає від Президента України, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра вжити всіх необхідних заходів для продовження мораторію на продаж землі сільгосппризначення, а також не допустити створення механізмів, що дозволятимуть торгувати землею в обхід мораторію.

Депутати вважають за необхідне продовжити земельний мораторій на 10 років, а тим часом розробити практичні механізми для стимулювання розвитку фермерського господарства, малого й середнього бізнесу в аграрній сфері.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова