Чернівецька «Батьківщина»: Вибори за відкритими партійними списками – невідкладна вимога часу

Перший заступник голови Чернівецької обласної «Батьківщини» Василь Мельник заявив про цілковиту підтримку вимоги ухвалити новий Виборчий кодекс.

Про це він сказав на прес-конференцій співорганізаторів акції «Ні! Виборам за законом Януковича».

Як повідомляє прес-служба Чернівецького обласного партосередку, Василь Мельник назвав вибори народних депутатів України за відкритими партійними списками невідкладною вимогою часу.

«У парламент мають обиратися кандидати за особистими якостями та політичними програмами партій, а не за вкладеними в округ мішками грошей, як це є за мажоритарної виборчої системи», – сказав представник «Батьківщини».

Василь Мельник наголосив, що фракція «Батьківщина» підтримає новий Виборчий кодекс, хоча він і не є досконалим. Політик нагадав, що ще 2014-го року «Батьківщина» внесла законопроект про пропорційну систему виборів, однак народні депутати не проголосували за нього.

Сьогодні, 15 травня, «батьківщинівці» взяли участь у загальноукраїнській акції, яку організувала ГО «ЦентрUA». Мітингувальники звернулися до депутатів місцевих рад, аби ті вимагали від парламенту ухвалити нове виборче законодавство.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова