Чернівецька «Батьківщина»: Адмінреформа позбавляє роботи сільських стоматологів

Децентралізація та створення об’єднаних територіальних громад призведе до знищення сільської стоматологічної мережі.

Про це в інтерв’ю місцевим ЗМІ заявив депутат фракції «Батьківщина» в Чернівецькій облраді, член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я Валентин Пріску, який очолює Чернівецьку обласну консультативну стоматологічну поліклініку, повідомляє прес-служба обласного партосередку.

«В одному із районів області вже маємо прецедент, коли адміністрація ОТГ намагається змусити лікарів-стоматологів укласти угоди про оренду приміщень стоматологічних кабінетів, які знаходяться в амбулаторіях загальної практики», – розповідає Валентин Пріску й додає, що при цьому рахунки за оренду правлять астрономічні – від 1,5 до 2,5 тис. гривень на місяць.

За словами депутата від «Батьківщини», такі угоди є абсолютно незаконними, оскільки лікарі-стоматологи не приватні підприємці, а штатні працівники центральних районних лікарень.

Аби зберегти стоматологічні кабінети на селі, Валентин Пріску має намір порушити цю проблему на засіданні колегії департаменту охорони здоров’я, профільної депутатської комісії та на сесії Чернівецької облради.

«Але загалом розв’язання проблеми потребує рішень на центральному рівні», – додає «батьківщинівець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова