Чернігівські депутати від «Батьківщини» обговорили з людьми міські проблеми

До команди Чернігівської міської парторганізації з наболілими проблемами часто звертаються містяни.

Як повідомляє пресслужба Чернігівської обласної парторганізації, проблем таких багато: проїзди, де доводиться ламати ноги, ями, які роками не латали, капітальні ремонти, громадські перевезення, дитяче дозвілля, аварійні туалети в школах.

Таких звернень, лише в одній громадській приймальні за місяць нарахували понад 100.

На зустрічі з депутатом міської ради Іваном Бакшуном люди обговорили найбллючіші проблемні питання. Депутат вислухав нарікання містян щодо незадовільної роботи ЖРЕДів та пояснив містянам умови та порядок створення ОСББ.

Разом із головою фракції «Батьківщина» у Чернігівській міській раді Іваном Бакшуном чернігівці обговорили умови пільгового проїзду в громадському транспорті. Вони вважають, що частково вирішити проблеми переповнених маршруток можна, замінивши їх на більші за розмірами автобуси.

З проблемами соціального характеру містяни звернулися до депутата міської ради Олександра Антонова. Депутат багато років поспіль працює в цій сфері та допомагає чернігівцям. Про роботу районних у місті Чернігові рад розповіла депутат Новозаводської ради Оксана Федорченко. Політичний консультант Вячеслав Лебідь розповів людям про демографічну ситуацію в Чернігові та області.

Подібні зустрічі з громадянами Чернігівська міська парторганізація проводить на регулярній основі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова