Чернігівська «Батьківщина» захищає селян, які здають молоко з власних господарств

Фракція «Батьківщина» в Чернігівській обласній раді ініціювала звернення до Антимонопольного комітету України з приводу законності зниження цін на молоко, яке закуповують у населення.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

З початку травня молокопереробні підприємства Чернігівщини одночасно знизили ціни на закупівлю молока у населення з п’яти гривень до трьох з половиною. Через таке здешевлення утримувати корів для селян стало невигідним, навіть збитковим, тому люди змушені продавати свою худобу на м’ясо.

Депутат Чернігівської облради Дмитро Іванов вважає за необхідне розв’язати цю проблему якомога швидше, щоб селян не позбавлялися чи не єдиного свого заробітку.

«У якій країні може бути таке, щоб мінеральна вода коштувала дорожче за молоко? Абсурд! Це ж величезна людська праця! У магазині таких цін не побачиш на жоден із товарів, бо там прибутки рахують бізнесмени і вони не можуть дозволити собі працювати в мінус. А тут селян просто поставили перед фактом!» – обрився депутат від «Батьківщини».

Під час 13-ої сесії Чернігівської облради всі фракції підтримали ініціативу «Батьківщини». Наразі звернення направлено до Антимонопольного комітету України та молокопереробних підприємств регіону.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова