Чернігівська «Батьківщина» відзначила Міжнародний день музеїв

Команда «Батьківщини» з нагоди професійного свята завітала з привітаннями до Чернігівського літературно-меморіального музею-заповіднику М.М.Коцюбинського.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Музей-заповідник було засновано у вересні 1934 року з нагоди 70-річчя від дня народження письменника Михайла Коцюбинського. Основа музею – меморіальна квартира письменника. У цьому будинку він оселився з родиною влітку 1898 року та провів тут 15 своїх останніх, найбільш творчих років.

«Ми дуже раді, що на відміну від минулого року, маємо прекрасну можливість знову відвідати наживо експозиції та виставкові зали. Сьогодні, в День музеїв, ми відвідали садибу Михайла Коцюбинського. Надихнулися надзвичайною аурою, посиділи на веранді творчої особистості, відчули свіжий подих природи в альтанці. Прекрасна атмосфера, кожен куточок – це окрема історія. У цей день ми з радістю вітаємо працівників музеїв, які своєю невтомною працею зберігають історію та створюють всі умови для приємно проведеного часу», –зазначила Світлана Кудлаєва, очільниця Чернігівського міського партосередку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова