Чернігівська «Батьківщина» провела мітинг з вимогою скасувати ганебне рішення уряду

Партійці Чернігова провели на Красній площі масштабний мітинг, на якому вимагали від керівництва України скасувати несправедливе рішення про підвищення ціни на газ.

Як повідомляє прес-служба Чернігівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», на мітингу представники громадськості та партійці прийняли резолюцію-звернення до голови ОДА із закликом ужити всіх заходів для захисту людей від остаточного зубожіння.

«Більшість українців й уже зараз ледь зводять кінці з кінцями, бо після оплати комунальних платежів у гаманці залишаються копійки. Паралельно з цим ще скасовуються субсидії, які багато людей отримували в попередні роки. Ще одного підвищення цін вони не витримають. Тому ми будемо допомагати людям боротися за свої права та відстоюватимемо їх інтереси», – наголосив голова Чернігівської міської «Батьківщини», депутат облради Дмитро Іванов.

За словами голови фракції ВО «Батьківщина» в Чернігівській обласній раді Івана Якуба, екстрене засідання Кабінету міністрів, на якому затвердили злощасне рішення про підвищення ціни на газ, відбулося після того, як Верховна Рада завершила пленарний тиждень та пішла на роботу в округи.

«Це свідчить про те, що рішення є продуманим та прийнятим у слушний для уряду момент, коли парламентарі не можуть запобігти такому рішенню. Знову можновладці залізли до кишень громадян України і забирають останні копійки! Натомість не підвищують ні зарплати, ні пенсії, а ціни в крамницях дедалі зростають», – зауважив Іван Якуб.

Чернігівська «Батьківщина» анонсувала, що в п’ятницю, 26 жовтня, о 8:00 під міськрадою знову збереться мітинг, щоб місцеві депутати ухвалили звернення до центральних органів влади про недопущення зростання цін на газ для населення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова