Чернігівська «Батьківщина» провела фотоакцію «Я люблю Україну»

Команда Чернігівської «Батьківщини» провела фотоакцію «Я люблю Україну», приурочену святкуванню Дня державного прапора та 26-ї річниці Незалежності.

Як повідомляє прес-служба Чернігівської обласної партійної організації, усі охочі жителі Чернігова могли безкоштовно сфотографуватися на синьо-жовтому фоні, тримаючи в руках таблички із зізнаннями в любові до України.

IMG_4510

Окрім цього, «батьківщинівці» долучилися до загальноміських урочистостей, присвячених 26-ій річниці Незалежності України.

«Це – найвизначніший день для України та її громадян. Він є своєрідним підбиттям підсумків того, що ми змогли зробити за часи незалежності задля процвітання нашої країни. Це свято надихає нас на нові звершення!» – зазначив в.о. голови Чернігівської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Дмитро Іванов.

Партійці разом із містянами помолилися за благополуччя та мир в Україні. Святкове Богослужіння біля пам’ятного знака «Борцям за волю і незалежність України» провів Архієпископ Чернігівський та Ніжинський Євстратій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова