Черкаські партійці взяли участь у футбольному турнірі

Секретар Черкаської міської ради, голова обласної партійної організації Юрій Тренкін узяв участь у міських футбольних змаганнях «Різдвяний кубок мера» команди «Міська влада».

Як інформує пресслужба обласного партосередку, футбольний турнір проходив протягом 5-ти днів напередодні Різдвяних свят.

В останній грі перемогу з рахунком 2:1 здобула команда «Міська влада». Проте владці відмовилися від перемоги і фінішували поза конкурсом. Тож команда отримала відзнаку в  статусі сильного учасника змагань.

Переможцем  Різдвяного Кубку мера стала команда СДЮСШР-Чайка U-16. Друге місце виборола команда «Дніпро-80» U-17, третє – футболісти «Дніпро-80» U-16.

Юрій Тренкін взяв участь в урочистій церемонії нагородження юних футболістів.

«Я дуже люблю футбол, із задоволенням граю у будь-яку пору року. Гра з юними футболістами у передріздвяні дні – це щось особливе. Вони показали добру спортивну підготовку і добру гру. Саме завдяки такій молоді у нашому місті Різдвяний кубок мера стає традиційними змаганнями», – розповів Юрій Тренкін.

Політик привітав переможців і наголосив, що, не зважаючи на результат, кожен із учасників Різдвяного кубка мера є переможцем. Адже всі вони мають командний дух, займаються спортом, люблять футбол і прагнуть перемоги.

Переможці турніру відзначені медалями та подарунками.