Черкаські партійці вважають недоречним запровадження карантину вихідного дня

Партійці Черкас підтримали представників малого і середнього бізнесу – не запроваджувати у місті карантин вихідного дня.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, за відповідне рішення «батьківщинівці» проголосували на засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ, НС і виконавчого комітету.

Представники черкаської «Батькіщини» вважають, що запровадження владою карантину вихідного дня не змінить ситуації з розповсюдження коронавірусу, натомість, негативно вплине на роботу бізнесу та наповнення місцевого бюджету.

«Бізнес створює робочі місця, сплачує податки до бюджету, на які утримують лікарні, виплачують зарплати лікарям. Саме місцевий бізнес під час першої хвилі коронавірусу створив у Черкасах антиковідний фонд і наповнював його. Тому ми повинні дати можливість підприємцям працювати», – зауважив депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини», керівник міської парторганізації Роман Діскант.

Політик зазначив, що епідемія може продовжуватися роками і потрібно навчитися жити і працювати в цих умовах.

«Якщо не працюватимуть підприємці, не буде за що утримувати лікарні», – наголосив заступник міського голови партієць Ігор Волошин.

Директор департаменту охорони здоров’я, «батьківщинівець» Всеволод Кульчиковський зауважив, що з медичної точки зору такий карантин не є ефективним.

Зваживши всі «за» і «проти», на засіданні виконавчого комітету і місцевої комісії ТЕБ та НС учасники підтримали рішення про те, аби не запроваджувати на території Черкас карантину вихідного дня. Усі заклади мають дотримуватися усіх санітарних та протиепідемічних норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова