Черкаські партійці вшанували Героїв Небесної сотні

20 лютого «батьківщинівці» Черкас вшанували подвиг учасників Революції гідності та пам’ять Героїв Небесної сотні.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, міський голова Черкас, керівник обласної парторганізації Анатолій Бондаренко, депутати Черкаської міськради від «Батьківщини», заступник міського голови Ігор Волошин, керівник обласного виборчого штабу Юрій Тренкін узяли участь у покладанні квітів до пам’ятника «Борцям за волю України» та в поминальному молебні у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

«Подвиг Героїв Небесної сотні неможливо переоцінити. Він надихає нас жити й працювати на користь України», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

До заходів вшанування героїв Небесної сотні долучилася народний депутат України від «Батьківщини» Олександра Кужель, яка у ці дні перебуває з робочим візитом на Черкащині.

«Я дуже вдячна всім українським священикам, які підтримували народ на Майдані. Ваш внесок у перемогу Революції гідності неоціненний. Вірю в те, що Господь повсякчас підтримуватиме Україну у важкі часи», – зауважила Олександра Кужель, звертаючись до священнослужителів по закінченню молебню у Свято-Троїцькому соборі.

Нагадаємо, серед Героїв Небесної сотні – семеро черкащан: Максим Горошишин (с.Грушківка, Кам’янський район), Юрій Паращук (Тальне), Юрій Пасхалін (с.Носачів, Смілянський район), Андрій Саєнко (Сміла), Віктор Чернець (с. Подібна, Маньківський район), Віталій Смоленський (с.Фурманівка, Уманський район), Василь Сергієнко (Корсунь-Шевченківський).

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова