Черкаські партійці виступили проти тиску на бізнес

8 жовтня депутати Черкаської міської ради ухвалили, ініційоване «батьківщинівцями», звернення до Верховної Ради та керівництва країни, в якому просять не запроваджувати касовий апарат для підприємців, які працюють за спрощеною системою оподаткування.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, звернення підготував та виніс на розгляд сесії депутат від «Батьківщини» Валерій Міняйло.

До нього з відповідним проханням звернулася Черкаська міська профспілкова організація підприємців «Солідарність».

«Впровадження в життя законопроектів №1053-1 та №1073, прийнятих Верховною Радою України, матиме негативні наслідки як для малого підприємництва, так і для всього суспільства в цілому. Адже вони збільшують адміністративні витрати малого бізнесу, розмір штрафів, корупційну складову, наслідком чого стане неминучим збільшення цін на споживчі товари та послуги для кінцевих споживачів. Згідно розрахунків, від впровадження цих законопроектів втрати малого бізнесу становитимуть більш ніж 22 млрд. грн», – наголосив Валерій Міняйло.

Підтримати звернення закликав депутатів і голова фракції «Батьківщина» Роман Діскант. На його думку, штрафні санкції щодо невиконання цих законів для підприємців дуже великі, а закони недосконалі і потребують доопрацювання.

Звернення підтримали 27 депутатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова