Черкаські партійці виступають проти підвищення тарифів

Депутати Черкаської міської ради від «Батьківщини» разом із представниками інших політичних сил підтримали звернення до керівництва держави щодо недопущення підвищення ціни на природний газ та електроенергію.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, документ прийняли більшістю голосів на сесії міської ради, яка відбулася 26 січня.

Депутати від фракції «Батьківщина» внесли ряд пропозицій до узагальненого звернення щодо недопущення підвищення тарифів.

«Подорожчання газу та електроенергії призведе до зростання платіжок за опалення, підвищення цін на товари та послуги, що в умовах сьогодення, коли продовжується складна боротьба з пандемією коронавірусу, буде додатковим фінансовим тягарем для наших громадян», – прокоментував ситуацію секретар Черкаської міської ради, голова обласної парторганізації Юрій Тренкін.

Політик наголосив, що в період коронакризи влада має підтримати населення, малий і середній бізнес та встановити мораторій на підвищення будь-яких тарифів. Питання зміни тарифів для населення можна розглядати лише після виходу нашої держави з кризи, відновлення у повному обсязі роботи всіх галузей економіки, стабільної ситуації на ринку праці, зростання рівня доходів і рівня життя громадян.

Загалом на розгляд депутатів запропонували декілька  проєктів звернень, з яких і сформували остаточний варіант. Текст звернення підтримали 28 депутатів міської ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова