Черкаські партійці прозвітували про роботу за 2017 рік

Депутати Черкаської міської ради від фракції «Батьківщина» прозвітували перед громадою міста про роботу на своїх округах за 2017 рік.

Як повідомила прес-служба Черкаської обласної парторганізації, «батьківщинівці» звітували в актовій залі загально-освітньої школи №34, розташованої в мікрорайоні Митниця.


Перед мешканцями Черкас, які прийшли на зібрання, звітували депутати-партійці: Роман Діскант – голова фракції «Батьківщина» у міській раді, Юрій Тренкін, Валерій Міняйло, Олексій Мельник та Руслан Петрик.

У заході взяв участь міський голова Черкас, голова обласного осередку «Батьківщини» Анатолій Бондаренко та заступник мера міста Ігор Волошин.

Анатолій Бондаренко зазначив, що схвалює депутатські звіти перед громадою, адже оцінку роботі депутатів мають давати саме виборці. Зі свого боку він позитивно оцінює роботу депутатів-«батьківщинівців» за два роки їх каденції.

Під час свого виступу Анатолій Бодаренко окреслив пріоритетні напрямки роботи міської влади на 2018 рік. Серед них – ремонт доріг міста, провулків та дворів, оновлення тролейбусного парку, ремонт дитячих садків та шкіл, впровадження монетизації пільг.

Звітуючи перед громадою, Роман Діскант наголосив, що депутати міської ради від «Батьківщини» підтримують усі галузі міста і в 2017 році продовжували виконувати пункти програми, з якою команда йшла на вибори.

«Кожен партієць дбає про свій округ щоденно, з року в рік, а не лише під час виборчої кампанії. Мешканці Черкас знають наших партійців і підтримують їх на виборах до міської ради», – наголосив Роман Діскант.

Перед присутніми жителями Черкас прозвітував про свою роботу на окрузі кожен депутат міської ради від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова