Черкаські партійці підтримали акцію протесту підприємців

«Батьківщинівці» у Черкасах підтримали Всеукраїнську акцію протесту рестораторів.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, 11 листопада партійці разом із черкаськими підприємцями вийшли на страйк на Соборну площу перед будівлею Черкаської облдержадміністрації.

Підприємці протестували проти «карантину вихідного дня» та жорстких заборон для роботи закладів харчування, які планує запровадити керівництво країни.

Мітингувальники вийшли з плакатами «Немає роботи – немає податків», «Допомогти бізнесу – обов’язок держави».

Голова Черкаської міської парторганізації, депутат міської ради від «Батьківщини» Роман Діскант у своєму виступі зауважив, що запровадження карантину навіть у вихідні дні негативно вплине на роботу закладів харчування, забезпечення працівників робочими місцями, зарплатою, а також на наповнення місцевого бюджету.

«Підприємці регулярно платять податки, за які утримуються лікарні, освітні заклади та інші соціальні об’єкти. Чиновники отримують зарплату теж за рахунок цих податків, але їх не відправляють на карантин. Держава на період карантинних обмежень не підтримує бізнес, не компенсує йому втрати, не призупиняє нарахування комунальних платежів громадянам, які на період карантину залишилися без зарплати. За що людям жити? Так не може бути надалі», – зауважив Роман Діскан.

Він також наголосив, що заклади харчування під час роботи дотримуються усіх протиепідемічних закладів, а податки, які вони сплачують, краще направити на забезпечення медичних закладів усим необхідним для боротьби з COVID-19.

«Батьківщинівець» Валерій Міняйло наголосив, що за минулий рік підприємці Черкас сплатили до міського бюджету понад 600 млн грн. Саме за ці гроші розвивається місто. Бізнес, зокрема ресторанний, має величезне значення для кожного регіону.

Мітигувальники передали свої вимоги (не вводити карантин вихідного дня та інші обмеження на роботу закладів, заборонити дискримінаційні перевірки та складання незаконних протоколів, у разі закриття закладів компенсувати втрати галузі) представникам міської та обласної влади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова