Черкаські партійці переймаються спортивною інфраструктурою міста

З ініціативи та за сприяння Черкаської міської «Батьківщини», зокрема міського голови Анатолія Бондаренка, у мікрорайоні Митниця відкрили унікальний спортивний майданчик.

Як інформує пресслужба Черкаського обласного партосередку, майданчик поблизу будинків 69, 71 та 73 по вул. Героїв Дніпра облаштований на прохання місцевих жителів.

Мешканці звернулися до депутата-«батьківщинівця» Юрія Тренкіна з проханням відновити старий, занедбаний майданчик. Натомість отримали новий, аналогів якому немає в Черкасах.

«Майданчик – багатофункціональний, тут можна займатися футболом, баскетболом, тенісом. Він обладнаний м’яким покриттям, що рятуватиме від травмування тих, хто займатиметься спортом. Майданчик облаштований професійним освітленням, а відтак тут можна буде грати і в темну пору доби», – розповів Юрій Тренкін.


«Батьківщинівець» додав, що найближчим часом тут встановлять спортивні тренажери для дорослих, дитячий ігровий майданчик, а також відеонагляд.

Навколо майданчика упорядкована територія – доріжки викладені плиткою, висаджені дерева, кущі та квіти.

З нагоди відкриття майданчика активісти провели кубок мікрорайону «Митниця» з футболу серед юнаків 2009 року народження. На урочистості завітали міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, його заступник, «батьківщинівець» Ігор Волошин, голова міської фракції «Батьківщина» Роман Діскант. Вони вручили нагороди переможцям змагань, а представникам трьох житлових будинків – ключі від спортмайданчика.

Після урочистостей на гостей свята чекала цікава розважальна програма з іграми, конкурсами, подарунками та призами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова