Черкаські партійці ознайомилися з освітніми інноваціями в Українському аграрному ліцеї

Голова Черкаської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Роман Діскант та керівник обласного виборчого штабу Юрій Тренкін відвідали в Умані новітній освітній навчальний заклад – Український аграрний ліцей – та домовилися про співпрацю.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, зустріч відбулася на запрошення голови Всеукраїнської аграрної ради, засновника закладу Андрія Дикуна.

В Українському аграрному ліцеї, який заснований 2017 року, запроваджена нова модель освіти, яка ґрунтується на кращих досягненнях фінської та естонської систем навчання.

«У нас залишилися позитивні враження від побачених інноваційних підходів до освіти та виховання молоді», – зазначив після відвідин навчального закладу Роман Діскант.

Депутат Черкаської міськради від «Батьківщини» Юрій Тренкін нагадав, що між ВО «Батьківщина» та Всеукраїнською аграрною радою підписаний меморандум «Новий аграрний курс України» про співпрацю щодо проведення реформ у сільському господарстві та забезпечення розвитку сільських територій.

«Усі основні тези «Нового аграрного курсу», запропонованого Юлією Тимошенко, є спільними напрацюваннями, зокрема і з фахівцями та практиками аграрної ради», – зауважив Юрій Тренкін.

Він також наголосив, що аграрний ліцей демонструє, у якому напрямку має рухатися професійно-технічна освіта, і підтверджує своїм прикладом, що за бажання і відповідних капіталовкладень в Україні можна досягти високих освітніх результатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова