Черкаські партійці організували зустріч волонтерів

Зустріч волонтерів Черкас відбулася в комунальному кінотеатрі «Україна» під гаслом «Зустрінемося!» ЇЇ організував «батьківщинівець», керівника ГО «Волонтер Черкащини» Микола Добровольський за сприяння міського голови Черкас від «Батьківщини» Анатолія Бондаренка.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, спілкуючись із волонтерами, мер Черкас наголосив, що саме завдяки людям, які з перших днів АТО допомагають нашим захисникам та завдяки героям, які захищають східні рубежі України, на Черкащині немає війни.

DSC_0181 (2) - волонтери

«Хочу щиро подякувати волонтерам за їхню важливу роботу і нашим військовим за мужність і героїзм, які вони проявляють щодня, щохвилини, не шкодуючи власного життя», – сказав голова Черкаської обласної парторганізації Анатолій Бондаренко.

Він нагородив грамотами та пам’ятними подарунками волонтерські організації за активну громадянську позицію та волонтерську діяльність, вагомий внесок у надання гуманітарної допомоги Збройним Силам України.

DSC_0217 - волонтери

У відповідь волонтери прийняли мера Черкас до своєї команди.

«Такі зустрічі – це не лише спілкування з однодумцями, спогади й відверті розмови в колі друзів. Вони корисні з точки зору обміну досвідом, консолідації зусиль та ефективного використання наявних можливостей», – зазначив керівник ГО «Волонтер Черкащини» Микола Добровольський, висловивши сподівання, що такі зустрічі стануть традиційними й відбуватимуться щорічно.

Учасники зустрічі переглянули перший із циклу фільмів про волонтерський рух у регіоні «Волонтери Черкащини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова