Черкаські партійці організували свято «Святий Миколай для кожної дитини»

19 грудня у черкаській піцерії «Престо» депутат міської ради від «Батьківщини», очільник Черкаської міської парторганізації Роман Діскант організував для дітей свято «Святий Миколай для кожної дитини».

Як інформує прес-служба Черкаської обласної парторганізації, це свято вже стало традиційним для черкаської малечі. Роман Діскант організовує його вже восьмий рік поспіль.

Цьогоріч на веселе свято запросили 50 дітлахів із малозабезпечених, багатодітних родин. На них чекало смачне частування і розваги від запальних аніматорів.

«День Святого Миколая – моє найулюбленіше свято з дитинства. Цей день усі дітлахи очікують із нетерпінням, сподіваючись на диво. Я хочу теж трішки побути чарівником і подарувати свято тим, хто цього потребує найбільше. Переконаний, якщо кожен із нас принесе хоча б частинку добра, наш світ стане кращим», – зазначив Роман Діскант.

Черкаських діток привітали цього дня «батьківщинівці» і в ресторані «Рушничок». Свято для 25-х малят організував депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Валерій Міняйло.

Партійці районних осередків «Батьківщини» також привітали малечу своїх містечок і сіл із цим чудовим святом і вручили їм подарунки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова