Черкаські партійці доєдналися до акції на захист сільськогосподарської землі

16 грудня представники черкаської «Батьківщини» взяли участь у масштабній мирній акції на захист сільськогосподарської землі.

Як інформує прес-служба Черкаської обласної парторганізації, партійці разом із фермерами, одноосібниками та сільськими жителями вийшли на акцію протесту в районі села Піщане, що на Золотоніщині.


Мітингувальники вимагали зняти з розгляду законопроєкти, що відкривають можливість розпродажу сільськогосподарської землі, оголосити референдум з питання обігу земель, а також продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі.

До акції долучилися аграрії Городищенського, Смілянського, Кам’янського, Чорнобаївського, Черкаського, Драбівського, Золотоніського районів, агрофірма «Маяк».


«Запропоновані законопроєкти – це знищення малого та середнього аграрного бізнесу, лобіювання розвитку агрохолдингів і латифундистів в Україні. Вони найперші у цьому зацікавлені. Я часто спілкуюся з фермерами, простими сільськими людьми і знаю, що 80% людей виступають проти продажу сільськогосподарської землі. Навіть бідні сільські пенсіонери, які небагато живуть, зрозуміли, що продавши свою землю, вони втратять усе», – зазначив Віктор Гончаренко, депутат Черкаської обласної ради від «Батьківщини», фермер, перший віце-президент Асоціації фермерів і приватних землевласників.

Депутат наголосив, що насправді законопроєкти, які сьогодні пропонують, – це позиція здачі України, її національних інтересів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова