Черкаські «батьківщинівці» виступили проти продажу сільгоспугідь

7 грудня представники «Батьківщини» провели на центральній площі Черкас мирну акцію за продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, ініціативу «батьківщинівців», які з’їхалися з усієї області, підтримали обласна організація Асоціації фермерів та приватних землевласників України, спілка товаровиробників, обласна організація профспілки аграріїв та активні громадяни Черкащини.

24989345_1994984480746023_399322557_n

«У країні триває війна. Хіба можна продавати землю, якщо частина цієї землі в руках ворога й навіть не доступна українцям? Хіба зараз час для того, аби займатися ринком землі? Хіба ми вирішили всі інші, більш нагальні й болючі питання?» – наголосив голова обласної організації Асоціації фермерів та приватних землевласників України, депутат Черкаської облради від «Батьківщини» Віктор Гончаренко.

Він зазначив, що нині держава не готова організувати цивілізований ринок землі, а селяни через зубожіння готові будуть продати землю за копійки.

Депутат Олександр Лупашко теж вважає, що держава не готова до формування ринку землі.

«Ніхто з тих, хто працює на землі, не зможе її купити. Зате знайдуться олігархи! Фермер, який працює на землі і має 70 гектарів, у разі зняття мораторію не встигне купити землю попереду олігарха!» – пояснив він.

За продовження мораторію на продаж землі виступили представники Української автокефальної православної церкви. Зокрема отець Віталій сказав, що в разі продажу земель Україна втратить своє головне багатство: «Церква виступає за те, щоб земля належала українцям, які працюють на ній. Буде велика біда, якщо позбавити українців найбільшого багатства, що у нас залишилося, – землі».

Учасники заходу ухвалили резолюцію з вимогою продовжити мораторій на продаж сільгоспугідь.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова