Черкаські «батьківщинівці» виступили проти підвищення тарифів ЖКГ

19 лютого депутати Черкаської обласної ради на засіданні сесії проголосували за ініційоване фракцією «Батьківщина» звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про врегулювання питання підвищення тарифів.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, із текстом звернення присутніх у залі ознайомив голова фракції «Батьківщина» Семен Радченко.

Депутат наголосив, що в умовах тривалого карантину, зростання безробіття, відбувається падіння економіки та продовжується тиск влади на громадян.

«За останні півроку вартість природнього газу для населення зросла вдвічі, суттєво зросли і тарифи на енергоносії. Підвищення тарифів вже відобразилося в платіжках населення, а в подальшому спричинить зростання цін на товари та послуги, що стане додатковим фінансовим тягарем для українців», – зауважив «батьківщинівець».

Політик звернув увагу присутніх, що за останні роки обсяг субсидій у витратах Державного бюджету України зменшився майже вдвічі.

«Враховуючи зазначене, а також стурбованість мешканців громад області, численні звернення споживачів до місцевих рад та їх виконавчих органів, скрутне становище значної кількості українців, ми наголошуємо на недопущенні зростання цін на природний газ, електроенергію, тарифів на розподіл (доставку) природного газу», – підсумував Семен Радченко.

Звернення підтримали більшість депутатів обласної ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова