Черкаські «батьківщинівці» виступають за створення Центру безпеки громадян

Секретар Черкаської міської ради, голова обласної партійної організації Юрій Тренкін і директор департаменту освіти та гуманітарної політики міської ради Ігор Волошин підтримують проєкт створення у Черкасах Центру безпеки громадян.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, пропозицію створення такого Центру в мікрорайоні Митниця «батьківщинівці» розглянули під час робочої зустрічі з представниками Національної поліції.

Проєкт має об’єднати декілька напрямків, які забезпечать безпеку на вулицях обласного центру, сприятимуть зменшенню злочинності, наданню необхідної медичної допомоги громадянам, роботі рятувальників в акваторії Дніпра.

«Особливої актуальності це питання набуває з наближенням літа, коли чимало черкасців та гостей міста відпочивають на березі Дніпра, у міських скверах і парках. Трапляються різні випадки, коли містянам необхідна допомога поліції, медиків, працівників служби надзвичайних ситуацій, рятувальників. Представники всіх цих служб зосереджуватимуться саме у Центрі безпеки громадян», – розповів Юрій Тренкін.

Політик наголосив, що створення безпекового простору – це завдання не лише поліції, а й органів місцевого самоврядування. Наразі від влади чекають допомоги в організації приміщення для Центру безпеки громадян, в якому на постійній основі чергуватимуть представники різних служб.

Реалізації цього проєкту сприятимуть і представники консультаційної місії Європейського союзу. Для Центру безпеки громадян вони планують придбати «поліцейський» човен, на якому здійснюватиметься патрулювання акваторії Дніпра.

«Наразі питання вивчається. До його розгляду повинні долучитись усі депутати Черкаської міської ради, керівники відповідних департаментів. Переконаний, у Черкасах буде створений Центр безпеки громадян. Черкасці мають почуватися у своєму місті безпечно», – зазначив Юрій Тренкін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова